Відбувся ll (методологічний) етап l (районного) туру обласного конкурсу “Кращий вихователь Харківщини” у 2020 році
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2020/02/86784932_634068764071154_4139513179514339328_n.jpg)
18.02.2020 відбувся ll (методологічний) етап l (районного) туру обласного конкурсу “Кращий вихователь Харківщини” у 2020 році. На ll етапі конкурсанти презентували власний професійний досвід.
За рішенням журі у lll етап конкурсу вийшли такі вихователі:
- у номінації “Вихователь-методист” – Сургай Т.О., вихователь-методист Краснокутського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №1 Краснокутської селищної ради Краснокутського району Харківської області;
- у номінації “Вихователь дітей раннього віку” – Кулешова І.Р., вихователь Козіївського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) Козіївської сільської ради Краснокутського району Харківської області.